KONST / Litografier / Färglitografi 16195305
nr 1619 5305
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Komposition med jordgubbar vid stranden. Signerad, färglitografi, numrerad, 92/275. Bladets mått: 53x78 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 21:03:10
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström